Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Piękny, śnieżnobiały uśmiech to jedna z najbardziej pożądanych cech, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. Istnieje jednak wiele przyczyn ciemnienia zębów, od spożywania mocno barwiących pokarmów, poprzez stosowanie różnego rodzaju używek, aż po niewystarczającą higienę jamy ustnej, która powoduje odkładanie się osadów nazębnych. Niezależnie od przyczyny, nie jest to widok estetyczny, dlatego też warto zadbać o przywrócenie swoim zębom naturalnej bieli. 

Istnieje możliwość wybielania zarówno pojedynczych zębów, jak i całych ich grup. W zależności od liczby zębów poddawanych zabiegowi, istnieją dwa sposoby jego przeprowadzenia. Jeżeli naszym celem jest ulepszenie koloru jednego zęba, można to zrobić bezpośrednio w gabinecie dentystycznym. Natomiast w przypadku, gdy jest ich więcej, do wyboru mamy bezpieczniejszą metodę wybielania w domu oraz, nieco bardziej inwazyjną, przeprowadzaną przez stomatologa. W tym ostatnim przypadku stężenie użytych środków jest znacznie wyższe, a efekty widoczne są po dwóch lub trzech wizytach. Zabieg poprzedzany jest usunięciem kamienia oraz osadu nazębnego, a także piaskowaniem i polerowaniem powierzchni zębów. Dopiero po zakończeniu wstępnej higienizacji wykonywany jest zabieg wybielania, dzięki czemu uzyskany efekt jest znacznie bardziej spektakularny. Zabieg wykonywany jest za pomocą nakładek, do których wprowadzany jest specjalny żel wybielający. Można go także przeprowadzić za pomocą lamp, które dają widoczne rezultaty już po pierwszym ich zastosowaniu. Warto jednak pamiętać, że zabieg usuwa przebarwienia jedynie z zębów, a efekt wybielania nie dotyczy wypełnień czy koron. To oznacza, że konieczna może się okazać ich wymiana, dzięki czemu osiągnięty efekt będzie w pełni naturalny oraz estetyczny. Ewentualna nadwrażliwość bądź dolegliwości bólowe towarzyszące zabiegowi są czymś zupełnie normalnym i w momencie przerwania procesu na kilka dni powinny natychmiast ustąpić. 

Wybielanie zębów to zabieg zdecydowanie godny polecenia. Pozbawiony przebarwień uśmiech stanie się wyjątkową wizytówką, która zapewni nam korzystne pierwsze wrażenie niezależnie od tego, gdzie się pojawimy. Doda nam także pewności siebie i odwagi w kontaktach z innymi ludźmi, co korzystnie wpłynie na nasze życie społeczne. Wystarczy kilka wizyt u stomatologa  w Rzeszowie - Kołodziejczykowie , aby trwale odmienić wygląd swoich zębów, a tym samym znacząco poprawić komfort i jakość swojego życia.

Dodane opinie gabinetów: (1)
Pawełciak
Wizyta u stomatologa w Rzeszowie - Kołodziejczykowie odmieniła wygląd moich zębów i znacznie poprawiła mój komfort. Zaoferowali mi bardzo profesjonalny zabieg wybielania zębów, który jest godny polecenia. Mój pozbawiony przebarwień uśmiech stał się wyjątkową wizytówką, która zapewniła mi korzystne pierwsze wrażenie niezależnie od tego, gdzie się pojawię. Dodał mi także pewności siebie oraz odwagi w kontaktach z innymi ludźmi. Zabieg bardzo korzystnie wpłynął na moje życie. Teraz mogę cieszyć się pięknym, śnieżnobiałym uśmiechem. Z całego serca polecam Stomatologa w Rzeszowie - Kołodziejczykowie.
Napisz opinię o gabinecie stomatologicznym
Ocena końcowa gabinetu:

Podobne gabinety stomatologiczne

Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Decyzja o usunięciu zęba zawsze wynika z pewnej ...
Piękny, śnieżnobiały uśmiech to jedna z najba...
Powikłania w trakcie, jak i po leczeniu ortodonty...
Leczenie kanałowe, zwane również endodont...
Zdrowe i pełne uzębienie to wizytówka, na...
Zapalenie przyzębia przez długi czas nie będzie...